"Jazdím závodne - myslím náhodne"

Autor: Marika Papinčáková | 14.4.2012 o 23:49 | (upravené 15.4.2012 o 0:24) Karma článku: 1,45 | Prečítané:  524x

Veľavážený pán prezident SR pred pár dňami uznal našu krajinu za právoplatného člena UTO (United Tumors Organization) - organizácie spojených nádorov. Občanov SR zároveň určite teší, že pri tejto  mimoriadnej udalosti vstupu do tak významného spolku stojí v čele republiky aj človek mimoriadnych kvalít - Gašpar Seatovič. Sme mu za to veľmi vďační, lebo rozhodnutie kandidovať na post prezidenta hlavy štátu nikdy nie je jednoduché, čo nakoniec priznal aj sám Gašpar.

Gašpar Seatovič - prezident hlavy štátu SR je skutočne osobnosť výnimočná. Je v kontakte s mnohými vplyvnými ľuďmi, z ktorých sa oplatí spomenúť britského majora T.Blaira, pápeža Dominika XVI a mnohých iných.

Tento človek má veľa aktivít, okrem prikyvovania na všetko, čo povie predseda strany, ktorej pán Seatovič v niekedy je a niekedy nieje členom (stav dosiahnuteľný pri určitých formách blúznenia, ojedinele sa vyskytujúci a fyzikálne fungujúci podľa 2.Ficovho fyzikálneho zákona) sa aktívne podieľa na riešení problémov medzinárodnej politiky. Na srdci mu špeciálne leží stabilita regiónu západného Balkónu.Aktívny je aj vo vzťahu k EÚ, kde jeho zásadou je, že europoslanci, ak s niečím nesúhlasia, mali by za to zahlasovať a potom to novelizovať.

Keďže ním vykonávaná funkcia je iste náročná v mnohých smeroch, preto si občas tento výnimočný človek musí aj oddýhnuť. Sily rád načerpáva na Srbskom pobreží, kde sa snaží ešte upevniť už aj tak vynikajúce vzťahy Srbska s Chorvátskom...

Tohto pána si treba naozaj ceniť, lebo toho stihne skutočne veľa, aj napriek tomu, že jeho rok nie je klasický, ale má len 400 dní...

A všetci občania SR by mali byť radi, že niekedy žiaľbohu, niekedy aj chvalabohu, že žiaľbohu je práve ON prezidentom hlavy nášho štátu...!!!

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

ŠPORT

Sagan: Bol som zmierený s tým, že nevyhrám

Slovenský cyklista dokázal to, čo sa ešte nikdy nikomu nepodarilo.


Už ste čítali?